Bereikbaarheid & parkeren

Openbaar Vervoer

Amershof ligt op 8 minuten lopen vanaf het Stationsplein. (volg de wandelroute richting het centrum)
Vanaf station Amersfoort CS neemt u de hoofduitgang linksaf (Stationsstraat) richting centrum. De Snouckaertlaan is een zijstraat van de Stationsstraat. Bij het kruispunt met NH hotel / SP-kantoor gaat u rechtsaf. Amershof ligt halverwege aan de linkerkant.

Parkeren

Er is altijd voldoende parkeergelegenheid met meerdere parkeergarages (betaald parkeren) in de nabije omgeving en bij beschikbaarheid kunt u kosteloos op onze eigen parkeerplaats parkeren.

Voor onze eigen parkeerplaats kunt u niet reserveren. Dit is wel mogelijk bij Qpark centrum Mondriaan en bij ParkBee Utrechtsepoort, beide op loopafstand.

Parkeerterrein,
op 1 minuut lopen: The-Spot Amersfoort, aan de linkerkant van Utrechtseweg nog voor de Snouckaertlaan

Parkeergarages,op 2 minuten lopen:
Parkeergarage ParkBee Utrechtsepoort, Stadsring 83

op 3 minuten lopen:
Parkeergarage Amersfoort Asch van Wijckstraat, Smallepad 15

op 5 minuten lopen:

Qpark Amersfoort centrum Mondriaan, Soeverijn 36, aan de Stadsring.
(onder de Plus supermarkt en de ABN-Amro Bank)

Parkeerplaats Amershof,
Gratis parkeren.
Onze eigen parkeerplaats is aan de achterzijde van het pand.
Vanaf de Snouckaertlaan: 1ste straat rechts (Burgemeester de Widtstraat), 2de parkeerplaats rechts.
Wij hebben 25 plaatsen, hiervoor geldt: VOL=VOL.

Voor onze eigen parkeerplaats kunt u niet reserveren. Dit is wel mogelijk bij Qpark centrum Mondriaan en bij ParkBee Utrechtsepoort, beide op loopafstand.

Gehandicaptenparkeerkaart,informatie van de gemeente Amersfoort.